yuze-yag-enjeksiyonu

Yüze yağ enjeksiyonu

Yüze yağ enjeksiyonu özellikle liposuction sonrası alınan yağların vücut içinde kullanılmasını amaçlamaktadır. Oldukça ideal bir dolgu malzemesi sayılabilecek yağ dokusu ile dudaklar dolgunlaştırılabilir, elmacık kemikleri belirginleştirilebilir, kırışıklıklar açılabilir. Bu yönü itibariyle özellikle liposuciton yapılan kişilerin çok tercih ettiği bir işlemdir. Bu konuda ise en ön plana çıkan teknik VaserLiposuction’dur demek yanlış olmayacaktır.

Yüze yağ enjeksiyonu ve her türlü estetik işleminizde Estestar Estetik Cerrahi Merkezinin uzman hekim kadrosu ve donanımlı klinik ortamı ile hizmetinizdedir

VaserLiposuction ve Yüze Yağ Enjeksiyonu

Öncelikle yağ dokularının yüze nakli silikon dolgulardan daha doğal bir görüntü oluşturacağı gibi dokunulduğunda da daha doğal bir his verecektir. Bunun yanı sıra alerjen bir etkisi olma ihtimali bulunmamaktadır. VaserLiposuction yöntemi ile alınan yağların yüzünüze enjekte edilmesi ise diğer yöntemlere nazaran daha az komplikasyona sebep olacaktır ve daha az ağrılı bir iyileşme süreci oluşacaktır.

Bunun sebebi ise VaserLiposuction uygulamasında kullanılan Ultra Sound teknolojisidir. Bu teknoloji yalnızca yağ dokularını etkileyecek bir frekansta ses dalgaları yayarak yağ dokularınızı parçalar ve bu dokuların daha kolay ve acısız alınabileceği bir forma sokar. Böylece yapacağınız işlem hem sizin hem de hekiminiz için daha kolay bir hal alır.

Bunun yanı sıra bu yöntemle yüzünüze dolgu yapıp estetik görünümünü istediğiniz forma sokarken dilediğiniz bölgedeki yağlanmadan da kurtulmuş olursunuz. Aynı yağlar ile göğüs büyütme ve kalça dikleştirme işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu tekniğin kullanımına ise bel veya karın bölgesinde yeteri miktarda yağ bulunan kişiler uygundur.

Yüze Yağ Enjeksiyonu Sonrası

Yüze yağ enjeksiyonu işlemi tamamlandığında kişi istediğinden biraz daha abartılı bir sonuçla karşılaşacaktır ama endişeye gerek yoktur bu durum enjekte edilen yağ dokusunun %60’ını kaybedeceği düşünülerek kasti olarak yapılmaktadır. Bunun yanı sıra işlem sonrası alınan yağ miktarı ve bölge çok büyük değilse aynı gün içerisinde hasta taburcu olur ve yaklaşık 3 hafta içinde doktorun tavsiyeleri ve ilaç tedavisi sonrasında tekrardan tamamı ile iyileşmiş olur.Küçük komplikasyonlar ise 3 haftaya kadar görülse de kişinin günlük yaşantısını etkileyecek boyutlarda değildir. Genellikle 3.günün sonunda kişiler spor veya iş yaşantısına geri dönebilirler.

Estestar Estetik Cerrahi Merkezi ile yüze yağ enjeksiyonu ve her türlü estetik operasyonu için başarılı ve güvenilir bir seçenek oluşturmuş durumdadır. Sizler de Estestar’ı tercih edin işleminizin başarılı sonucundan emin bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir