yuz-dudak-dolgusu

Yüz ve Dudak Dolgusu

Yüz ve dudak dolgusu cildin altına dolgu maddesi enjekte edilmesi ile gerçekleştirilen işlemlerin tamamıdır diyebiliriz. Bu işlemler genellikle ince veya derin kırışıklıkların giderilmesi, ciltteki çöküntülerin doldurulması, ince dudakların dolgunlaştırılması için kullanılıyor. İşlemler sırasında dolgu maddesi enjektör (iğne) kullanılarak derinin altına dolgu maddesi zerk ediliyor böylece de uygulanan bölgenin dolgunlaşması sağlanıyor.

Bu işlem kalça büyütmek gibi büyük çaplı işlemlerde kullanılamaz, ancak yukarıda bahsettiğimiz gibi küçük dolgu işlemleri için uygundur. Sizler de yöntemi ne olursa olsun her türlü yüz ve dudak dolgusu için Estetstar’ı tercih edin ve yapılacak işleminizin başarılı sonucundan emin olun. Estestar Estetik Cerrahi Merkezinde yapılan geçmiş başarılı işlemleri inceleyebilirsiniz, bu başarılı sonuçların mimarı uzman doktorlar ile tanışabilir ve kullanılan yöntemleri öğrenebilirsiniz.

Yüz ve Dudak Dolgusu Ne İçin Yapılır?

Yüz ve dudak dolgusu yüzdeki ince veya derin kırışıklıkları açmakta, ince dudakları dolgunlaştırmakta ve istenmeyen çukurları doldurmakta kullanılır. İşlemler enjektör ile derinizin altına enjekte edilen bir dolgu malzemesi ile oluşan şişmenin etkisi ile sonuç verir. Yüzdeki kırışıklıklar gerdirilmiş olur veya ince olan dudak doldurularak daha kalın ve dolgun bir görünüm elde edilir.

Yüz ve Dudak Dolgusunu Kimler Yapabilir

Bu işlemi kırışıklık şikayeti olan, dudaklarını kalınlaştırmak veya elmacık kemiklerini daha çıkık hale getirmek isteyen her kadın için uygulanabilir. Ayrıca işlemin ameliyatsız gerçekleştiriliyor olması sebebiyle estetikten ameliyat korkusu sebebiyle uzak duran kadınlar için de uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bunun haricinde olarak işlem istenmeyen çukurları da kapatmaya yardımcı olabilmektedir.

Yüz ve Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır

Yüz ve dudak dolgusu kişinin yüzünde çöküklük, kırışıklık gibi sorunların çözümünde kullanılır. Yapılan dolgu malzemesi ile dudaklara hacim verilmesi sağlanabilir, kırışıklıklar doldurulup gerginleştirilerek giderilebilir. Bu işlemler derinizin altın vücudunuzla uyumlu bir materyalden yapılan bir dolgu malzemesinin desteklenmesi ile gerçekleşir.

İşlem sonrası kısa süreli ödem veya kızarıklıklar oluşsa da doktorunuzun tavsiyelerine uyduğunuz takdirde çok kısa bir sürede ise normale dönebilirsiniz. Bunun yanı sıra işlemi yaptırdığınız günün içerisinde klinikten çıkabilirsiniz. Durumun böyle olması kırışıklıklar, çöküklükler, dolgunlaştırılmak istenen bölgeler için oldukça cazip bir yöntem yapıyor dolgu yöntemini.

İyileşme süreci hızlı olan bu işlem ile elmacık kemiklerinize volüme verebilir, dudaklarınızı dolgunlaştırabilir, kırışıklıklarınızı açabilir ve çökükleri doldurabilirsiniz. Bireyin beğenmediği kısımlarını beğendiği formalar dönüştürmesi kişinin özgüvenini yükseltir ve sosyal hayattaki başarısına katkıda bulunur. Sizler de Estestar Estetik Cerrahi Merkezini tercih edin ve başarılı sonuçları tesadüflere bırakmayın.

7 Comments

 1. tekin y. diyor ki:

  yanaklarımda aşırı boşluk var bunu doldurmak istiyorum sizden ücret hakkında bilgi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 2. Nezahat K. diyor ki:

  Merhaba.
  Öncelikle benim şikayetim yanaklarimda yanı elmacık kemiğin alt bölgesinde çukurlaşma meydana geldi 22 yasmdaym küçükken böyle bir sorun yoktu ama ileriye doğru böyle bir şey ortaya çıktı ve bu görüntü olarak hiç hoş gorunmuyor bunun için yanak dolgusu yaptırmak istiyorum ama hiç bir bilgim yok bu konuda bilgi ve fiyat verirseniz memnun olurum. Şimdiden tesekkurler kolay gelsin..

 3. ismail g. diyor ki:

  Benim sorunum yanak kısımları çukur olması bunun hakkında bilgi alabilir miyim bu çukur olan kısımlar doldurulabilir mi

 4. Cihat a. diyor ki:

  Yanak dolgusu hk.

 5. Muhammed D. diyor ki:

  ben kıbrısta öğrenciyim ocak ayında Türkiye ye geleceğim Şubatın 2. haftası tekrar kıbrısa gideceğim..benim yanaklarım biraz inik olduğundan güldüğümde kırışıklık gözüküyor..dolgu yaptırmam gerekiyor sanırım..
  ameliyat kaç dakika sürer ve ameliyattan sonra yüzümün istediği gibi olacak garantisi var mı?…bi de fiyat alabilir miyim az çok tahminen yani…kolay gelsin teşekkür ederim

 6. Koray Y. diyor ki:

  simetri hastalığından dolayı tek yanğımdki cukurluk beni rahatsız ediyor. fiyat ve bilgi almak istiyordum

 7. Saniye e. diyor ki:

  Şakak kaldırma ve yüz dolgusu hakkında fiat almak istiyorum 50 yaşındayım yüzüm zayıf 49 kilodayim
  Dolguyu kendi vücudumdan alınmasını istiyorum hem fiati hakkında hemde taksit olayida varmi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir