vajina-estetigi

Vajina estetiği kadınların cinsel organlarındaki büyük iç dudak problemi kaynaklı sarkmalar ve genişleme, renk değişimi gibi estetik sorunların çözümlenmesinde kullanılıyor. Kadının memnun olmadığı cinsel organ estetiği beğendiği forma getirilen kadınlar özgüvenlerinin artması ile cinsel hayatlarında daha mutlu oluyorlar ve cinsel haz açısından daha verimli cinsel hayatları oluyor. Kadınların tıpkı dudaklarına veya yanaklarına yaptıkları kadar doğal bir durum olmasına karşın kadın toplumsal yapı gereği bu durumu eşine hatta kendisine bile söyleyemeyebilir.

Bu ameliyatlar için yapılan görüşmelerde ve muayenelerde dahi utangaç tavırlar sergileyen kadınların bu işlemi yaptırmaları vücutlarını güzelleştirmenin yanı sıra toplumsal tabulara karşı da bir tavır sergilemiş olarak hisseder ve üzerindeki baskıyı kaldırmanın özgüvenini kendisinde bulur. Vajina estetiği işlemleriniz için ise Estestar Estetik Cerrahi Merkezine gelebilirsiniz.

Vajina Estetiği Sebepleri

Vajina estetiği vajinasının estetik görünümden memnun olmayan her kadın için uygundur. Bu sorunların bazıları ise vajinal genişleme ve deformasyon, renk değişimi, iç dudakların büyük olmasından kaynaklı sarkmalar ve aşırı kilo kaybı durumlarında vajina etrafında bulunan yağ dokusunun alınması gibi amaçlar için yapılıyor. Bu işlemlerin sonucunda ise kişinin vajina bölgesinin estetik görüntüsü istediği sağlıklı forma getirilen kişiler daha mutlu bir cinsel hayata erişebiliyorlar.

Bu estetiği yapacak olan kadınların ise bu işlemi kendilerinin istemesi önemlidir. Bu tarz estetik operasyonların hiçbiri partner için yapılmamalıdır. Böyle durumlar ise partnerden ayrılma söz konusu olduğunda veya kendilerinin yeni halini gördüklerinde travmatik sonuçlara ve psikolojik sıkıntılara sebep olabilmektedir.

Vajina Estetiği İyileşme Süreci

Yapılan işleme göre iyileşme süreci değişkenlik göstermekler beraber ortalama olarak 1-6 hafta arasında cinsel ilişkiye girebilecek düzeyde iyileşme sağlanıyor. Yine komplikasyonlar da işleme göre değişkenlik göstermekle beraber şişlikler, morluklar, idrar yaparken sızlama, kızarıklıklar, küçük çaplı ağrılar ve iyileşmesine yakın kaşıntı olarak genelleyebiliriz. Yapılan işlemlerin sonunda ve iyileşme süreciniz doktorunuzun kontrolünde gerçekleştikten sonra ise sizin ve dolayısı ile partnerinizin cinsel hayatında olumlu gelişmeler görülecektir.

Sizin vajinanızın estetik görünümüyle barışmanız yatakta daha rahat ve özgüvenli olmanızı bu durum da partneriz kayıtsız kalamayacaktır ve o da sizin gibi daha fazla zevk alacaktır. Fakat onu da etkileyecek olsa da partneriniz için böyle bir ameliyat yaptırmanızın yanlış olacağını ve bu ameliyatın sadece sizi tatmin etmesi gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

Estestar estetik cerrahi merkezi ile karar verdiğiniz vajina estetiği ameliyatınız başarılı bir şekilde sonuçlanır. Sizler Estetik kaygılarınızdan kurtulmanın rahatlığı uzman doktor kadrosu ise sizlerin estetik görünümünüze sağladığı katkının gururunu yaşar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir