gogus-estetıgı-

Göğüs Dikleştirme İşlemi Nedir?

Göğüs dikleştirme operasyonu doğuştan gelen ya da zamanla oluşmuş olan sarkık meme komplekslerinin cerrahi müdahaleler aracılığı ile giderilmesi eylemidir. Bu operasyonda amaç hastanın beklentileri üzerinde durarak elde edilebilecek en iyi görünüşü hastaya sunmaktır.

Fiziğine önem veren bayanların sıklıkla başvurduğu bu yöntem pek çok insana göğüs bölgesindeki doğuştan gelen yada zamanla ortaya çıkan sarkmaların kaçılmaz kaderleri olmadığını göstermiştir.

Sıklıkla doğum sonrası ortaya çıkmakta olan göğüs bölgesindeki sarkma durumu uzunca bir dönem çaresiz bir sorun olarak kalmıştı. Fakat geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan bu yöntemle artık bu sorunu sonsuza dek ortadan kaldırmak sizin ellerinizde. Estestar Estetik Cerrahi Merkezi bu konuda ve hemen her estetik işlemde uzman kadrosu ve donanımlı klinikleri ile yanınızda. Sizler de Estestar’ı tercih ederek yapacağınız işlemlerinizin başarılı sonuçları için ilk adımı atabilirsiniz.

Göğüs Dikleştirme Niçin Yapılır?

Göğüs dikleştirme operasyonu sizin istekleriniz doğrultusunda hedefler öngören bir cerrahi operasyondur. Yer çekimine yenik düşen göğüslerin tedavisini mümkün kılan bu operasyon doğuştan gelen sarkmalara ya da doğum sonrası sarkmalara olduğu gibi zamanla yaşlılığın getirmiş olduğu tensel deformasyonlara da çözüm olmaktadır.

Hastanın istekleri baz alınarak ortaya çıkarılan taslak üzerinden hareket edilen bu operasyonda gerçekçi bir hedef belirlemek esastır.Gayet basit bir işlem olan göğüs dikleştirme operasyonları deneyimli hekimler sayesinde sıkça olumlu geri dönüşlerin alındığı bir estetik operasyondur.

Hastaların çok yüksek bir bölümü göğüs bölgelerindeki pozitif değişimden oldukça hoşnut kalmaktadırlar.

Göğüs Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Göğüs dikleştirme operasyonu öncesinde sizin seçmenizin de mümkün kılındığı iki farklı anestezi yöntemi mevcuttur. Lokal anestezi ve genel anestezi yollarından birini seçtiğiniz takdirde ameliyat başlayacaktır. İlk olarak areola bölgesine kesik atılarak başlanır. Bu aşamada göğüs şekline göre üç yol tercih edilebilir.

areolanın çevresine atılan kesik, areolanın altına ve çevresine atılan kesik, areola çevresinden hem yanlara hem de aşağıya doğru açılan kesik.
Bu yöntemler sizin göğüs şeklinize göre değişiklik gösterecektir.

Daha sonra bu kesikler yardımı ile içerden parça alınması sarkmayı önlemek üzere fazlalık derinin alınması yada sarkmadan dolayı büyümüş olan areolanın küçültülmesi söz konusudur.
Bu işlemlerden sonra göğüs bölgesine açılan kesikler kapatılır ve işlem tamamlanır.

Göğüs bölgesine uygulanan teknikler dolayısıyla kesik izleri ameliyattan sonra görülmez. En başta da söylediğimiz üzere Estestar uzman doktor kadrosu ile ve donanımlı klinikleri ile sizlerin yanında. Sizler de Estestar’ı tercih ederek yapılacak işleminiz için uzman bir hekim kadrosu ile çalışabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir