ikinci-bahar-estetigi

İkinci Bahar Estetiği

Estetik operasyonlar günümüz dünyasında artık herkese uygun şekilde yenilenerek ve kolaylaştırılarak yapılmaya devam ediyor. Özellikle kadınların tercih ettiği göğüs büyütme, burun estetiği, liposuction, karın germe, kol germe gibi estetik uygulamalar teknolojinin ilerlemesi ile gün geçtikçe daha hızlı ve kolay uygulanıyor.

Son günlerde adını sıkça duyuran ikinci bahar estetiği de evlenmiş ve boşanmış ya da yaşlı kadınlar için uygulanan bir estetik operasyondur. İkinci bahar estetiğinin içeriği hakkında pek fazla bilginiz yoksa bu yazıda ikinci bahar estetiği hakkında merak edilen soruların cevabını bulabilirsiniz.

Özellikle böyle kompleks bir işlem için sizlere estetik alanında her türlü işlemde ustalaşmış ve işinin uzmanı bir hekim kadrosu gerekir. Burada ise devreye Estestar Estetik Cerrahi Merkezleri girmektedir zira kurum uzun yıllardır estetik sektöründe adını yaptığı başarılı çalışmalarla saygın bir konuma getirmiştir.

Sizler de ikinci bahar estetiği gibi kompleks işlemler veya daha basit ve küçük estetik operasyonlar fark etmeksizin Estestar’ı tercih edin asla revizyon estetiği yaptırmayın.

Göğüs Büyütme

İkinci bahar estetiği adı altında sıkça tercih edilen göğüs büyütme uygulaması lokal anestezi altında yapılıp 30 ya da 60 dakika süren bir işlemdir. Göğüslerinin boyutundan memnun olmayan, biraz dikleşmesini isteyen ya da sarkmalarını düzenleyen estetik bir operasyondur.

Burun Estetiği

İkinci bahar estetiği uygulamalarında tercih edilen bir başka operasyon da burun estetiğidir. Bu operasyon kişideki burun şeklini istenilen sonuca getirebilmek için uygulanır. Genellikle burun bölgesinin hangi tarafı iyileştirilmek isteniyorsa ona göre şekillendirilir. Burun bölgesi kişinin isteğine uygun olarak büyültülüp, küçültülebilir ya da düzleştirilebilir.

Kaş Ekimi

İkinci bahar estetiği operasyonlarında uygulanan kaş ekimi uygulamasında kişideki ense bölgesinden saç kökleri alınıp kaş ekiminin yapılacağı yere aktarılması işlemidir. Kişinin istemiş olduğu sonucun doğal bir görüntüde olabilmesi için kaş ekiminin yapılacağı bölgenin doğru seçilmesi önemlidir. Bu nedenle kaş ekimini uygulayacak estetik cerrahın iyi bir şekilde araştırılması gerekmektedir. Kaş ekimi uygulaması kalıcı bir işlemdir ve ömür boyu ekilen kaşlar canlı bir şekilde uygulanan bölgede kalır.

Labium Küçültme

İkinci bahar estetiği operasyonları kapsamında yer alan labium küçültme estetiği de kişinin özgüvenini ve cinsel olarak tatminini iyileştirmek için uygulanan bir yöntemdir. Bu işlem kolay ve kısa bir sürede yapılmaktadır.

Genellikle kadın genital bölgesindeki iç ve dış dudakların daha gergin ve estetik görünmesi amacı ile yapılmaktadır. Labium küçültme operasyonu ile kişinin yaşı kaç olursa olsun vajina bölgesindeki dudaklar daha dolgun ve düz hale getirilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir