Estetik Gülüş Tasarımı

gulus-tasarimi-

Estetik Gülüş Tasarımı

Estetik gülüş tasarımı diş etlerini, dişleri ve dudak bölgesini de içinde barındıran bir yarı cerrahi operasyondur. Bu estetik tasarım bazı kriterler barındırmaktadır. Bu hususta dişlerin boyları dudağınızın seviyesi diş etlerinizin seviyeleri yine dişlerinizin rengi ve dizimi açısından bir takım kriterler öngörülür. Bu kriterlere göre de estetik gülüşün analizleri yapılır. Gülme eylemi yüz bölgesinde pek çok kası aynı anda hareket ettirerek yerine getirdiğimiz bir eylem olduğu için daha büyük önem taşır .

Siz de bu işlem için Estestar’ı tercih edin ve gülüşünüzdeki farkı kendiniz görün. Uzman hekim kadrosu ile Estestar Estetik Cerrahi Merkezi gülüşünüzü baştan tasarladığında ilk gülümsemeniz gördüğünüz sonuçların memnuniyetinden olsun.

Estetik Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Estetik gülüş tasarımı yapılırken beyaz estetik adıyla bilinen dişlerin oluşturmakta olduğu bölgenin estetiği ve pembe estetik adını almış olan diş etlerinin oluşturduğu bölgenin estetiği bir takım değerlendirmelerden geçer. Bu sebepten ötürü fotoğraf üzerinden diş eti bölgesinin ne seviyede olması gerektiği, hangi dişlerin tasarım dahilinde olacağı ve gülme hattının nerede başlayacağı belirlenir daha sonra diş etlerinin ve dişlerin klinik ve radyografik sonuçları incelenir ve hazırlıklar tamamlanınca işleme geçilir.

Anestezi altında olacağınız bu operasyonda amaç sizi mutlu edecek bir sonuç elde etmektir. Hekimlerin operasyon öncesi ve operasyon sonrası vereceği tavsiyeler kritik seviyede önem taşır. Bu tavsiyeler en olumlu sonuçlara ulaşmak için kati suretle yerine getirilmelidir. Bu operasyon hastanın durumuna göre bazen tek seansta bitebilirken bazen de haftalarca sürebilmektedir.

Estetik Gülüş Tasarımı Kimlere Yapılır?

Estetik gülüş tasarımı yaptırmak için on sekiz yaşınızı doldurmuş olmak zorunluluğunuz yoktur. Sorununuzun farkında olmalı ve gerçekçi hedefler koymalısınız . Her ne kadar gülmek her yaştan ve ırktan insana çok yakışsa da popüler kültürü inceleyen bazı bilim dallarının gülüş güzelliğini analiz ederek bulduğu bazı kriterler vardır.

Eğer siz de bu yönteme başvurarak daha estetik gülüşlere kavuşmak istiyorsanız doğru ülkedesiniz zira ülkemizde bulunan pek çok hekimin ajandaları Avrupa ve balkanlardan sadece o hekim tarafından muayene edilmek için kilometrelerce yol kat etmeyi göze alan sağlık turizmi meraklıları ile dolu. Teknoloji ile endeksli olarak her geçen gün daha da ilerleyen tıp bu dalda da hızla gelişim gösteriyor. Estestar Estetik Cerrahi Merkezi ile son teknoloji donanıma sahip bir klinikte, işinin uzmanı ve tecrübeli doktorlarla çalışarak başarılı sonuçlara ulaşın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir