revizyon-burun-estetigi

Burun Estetiği Revizyon

Burun estetiği özellikle uzman ellerde yapılmadığında istenmeyen şekilde sonuçlanabilen bir durumdur. Böyle sonuçlar elde edildiğinde yapılan düzeltme işlemlerine revizyon adı verilmektedir.

Burun estetiği revizyon gerektiren sonuçlar doğurduğunda uzman bir doktor ile görüşmeli ve konunun çözümü için ortak bir yol belirlenmelidir. Bu gibi durumlarda ise doktor araştırması iyi yapılmalı ve ucuz fiyatlara inanarak kendinizi acemi ellere bırakmamalısınız. Bu durum yeniden bir revizyon işlemi yapılamasının önüne geçebilir.

Eğer hala bir burun ameliyatı geçirmediyseniz ve araştırma aşamasındaysanız Estestar Estetik Cerrahi Merkezinin iyi bir tercih olabileceğini söyleyebiliriz. Bu sayede revizyon işleminin de önüne geçebilirsiniz zira kurum geçmişte gerçekleştirdiği başarılı işlemlerle gelecekte yapacağı işlerin teminatını verecek nitelikte hizmet sağlamaktadır.

Burun Estetiği Revizyon Sebepleri

Estetik görüntüsü hoş durmayan her öğe aslında revizyon sebebidir diyebiliriz. Fakat yine de sıralayacak olursak dikiş izi, burunda yamukluk veya kemer şeklinde görüntü, nefes almakta zorluk gibi durumlar revizyon yapılmasına sebep olmaktadır.

Özellikle iyileşme süreci açısından zorlu bir ameliyat tipi olması ve doğrudan yüzde bulunan bir uzuv olması sebebiyle burun estetiği konusunda uzmanlık ve tecrübe oldukça önem arz etmektedir. Bu sebeple uzman bir doktorla görüşülmeli ve doktor iyice araştırılmalıdır.

Günümüz Teknolojisi ile Burun Estetiği Sonrası Komplikasyonlar

Eski dönemlerde yazımızın başında belirttiğimiz üzere ağrılı ve yorucu bir iyileşme süreci bulunan burun estetiği ameliyatı artık çok daha kolay ve çok daha az komplikasyonla atlatılabiliyor. Artık yüzde büyük morluklar, dayanılmayacak düzeyde ağrılar, nefes almakta zorlanma gibi komplikasyonların tamamı tarihe karışmış durumdadır ve tampon dahi yapılmadan aynı gün içerisinde burun ameliyatınızı olduktan sonra evinize geçebilmektesiniz.

Gün geçtikçe gelişen teknolojinin bize sağladığı bu avantaj sayesinde sizler de kolaylıkla burnunuzdaki bozuklukları veya burun içi nefes almanızı zorlaştıran faktörleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Burun Estetiği ve Sinüzit

Günümüzün en yaygın hastalıklarından birisidir sinüzit ve burun estetiği ameliyatı sonrasında sinüziti olan hastalarda ameliyat ne kadar başarılı ve doğru yapılırsa yapılsın nefes almada zorluğa yol açabilir. Bu sebeple sinüzit ve burun estetiği aynı anda ameliyat edilebilir mi diye soran hastalara bunun bir zorunluluk olduğunu ve eğer sinüzitiniz varsa bunun burun estetiği işlemi sırasında tedavi edilmesi zorunludur. Bu işlemler sayesinde nefesiniz ve burun estetiğiniz daha düzgün olabilmektedir.

Ayrıca burun estetiğinin sadece görünüm için değil sağlık için de gerekli olduğunun bir kanıtı niteliğindedir denilebilir. Bu ameliyatı başarılı bir şekilde sonuçlandırmak için ise yazımızın başında söylediğimiz üzere uzman doktorlara, donanımlı bir klinik ortamına ihtiyacınız vardır ki yine başta söylediğimiz üzere Estestar Estetik Cerrahi Merkezleri ihtiyacınız olan güvenli merkezdir diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir