Ameliyatsız Göğüs Büyütme

gogus-estetıgı-

Ameliyatsız Göğüs Büyütme

Günümüzde estetik operasyonlar teknolojik gelişmelere bağlı olarak gelişmekte ve kendini günden güne yenilemektedir. Estetik operasyonlardan en çok tercih edilen yöntem kuşkusuz ki göğüs büyütme uygulamalarıdır. Göğüs büyütme estetiği yıllardır silikon yöntemi ile yani ameliyat yapılarak uygulanmaktaydı. Hala bu yöntemin uygulanmasını isteyen hastalar vardır. Fakat bazı hastalar ameliyat olmaktan korkabiliyor ya da anestezi almaktan, yan etkilerden, iyileşme döneminden ve komplikasyonlardan çekinebiliyor.

Bu hastalar hiçbir şekilde ameliyat olmayı istemiyor. Böyle durumlarda ameliyatsız göğüs büyütme estetiği işte bu durumlardaki hastalar içindir. Ameliyatsız göğüs büyütme operasyonları hakkında merak edilen soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Estetiği Nasıl Uygulanır?

Ameliyatsız göğüs büyütme estetiği lokal anestezi altında 30 ila 60 dakika süren bir uygulamadır. İlk etapta göğüsler lokal anestezi ile uyuşturulur. Daha sonra tek bir bölgeden ince bir iğne ya da kanül ile tüm göğse dolgu verilir ve göğüslerin şekillenmesi sağlanır.

Uygulama esnasında hasta hiçbir şekilde ağrı hissetmez ve istenilen sonuç hemen görülür. İstenilmeyen sonuçlarla karşılaşmamak için ise ancak uzmanlığından emin olduğunuz estetik cerrahi merkezlerine gitmeniz gerekmektedir. Bu noktada ise geçmişte yaptığı başarılı uygulamalar ile dikkat çeken Estestar Estetik Cerrahi Merkezleri güvenebileceğiniz ve işlemin başarılı sonuçlanacağından emin olduğunuz bir ortam sağlamakta.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Estetiği Sonucunda Neler Yaşanır?

Ameliyatsız göğüs büyütme uygulaması sonucunda hasta normal hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Operasyon sonucunda hastanın göğüslerinde hafif bir şişlik yaşanacaktır, bu şişlik yaklaşık olarak 1-2 hafta sonra tamamı ile ortadan kalkacaktır. Bu şişiliğin bir diğer nedeni de göğüslere verilen lokal anestezi ve yarattığı hacimdir. Hastalar bu durumda sıkı bir sütyen giymeli ve yaklaşık olarak 1 hafta ağır aktivitelerden kaçınmalıdır.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Kimlere Uygulanır?

Göğüs yapılarının boyut ve büyüklüğünden rahatsız olan hastalar, göğüslerinin 1 ya da 2 beden büyümesini isteyenler, göğüslerinde sarkma hissedenler, göğüslerine biraz dolgunluk ve dirilik oluşmasını isteyenler, ameliyatsız göğüs büyütme uygulamasını yaptırabilir.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Emzirmeye Engel Olur Mu?

Ameliyatsız göğüs büyütme uygulaması göğüs dokusu altında yapılmaktadır. Hastanın göğüs ucu ya da süt bezleri ile ilgili herhangi bir problem söz konusu olmayacaktır. Dolayısı ile ameliyatsız göğüs büyütme operasyonu hamilelik ya da süt vermeye engel değildir.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Uygulamasının Fiyatları Nasıldır?

Ameliyatsız göğüs büyütme operasyonunun fiyatları her hastaya göre değişmektedir. Yapılan dolgunun miktarının artması demek uygulamanın fiyatının da artacağını gösterir. Bu sebeple hafif bir dolgunluk isteyen hasta ile belirgin bir büyüme talep eden hastanın ödeyeceği ücret elbette ki farklı olacaktır. Sunduğu hizmetin kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken Estestar Estetik Cerrahi Merkezleri sizlere sunduğu hizmete oranla gayet uygun fiyatlara estetik işlemlerinizi gerçekleştirmekte.

Özellikle de uzman hekim kadrosu ve hijyenik klinik ortamı ile, yapılan işlerin özenli ve titizlikle yapılmasına kadar her konuda üst düzey bir hizmet sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir